86% Response rate
Providing you the best range of samsung staron solid surface with effective & timely delivery.
₹ 380 / sq ft Get Latest Price
| Series | Plain whait |
| Thickness | 6 mm |
| Surface Finish | Matt |
| Color | White |
| Sheet Length | 2500 mm |
| Usage/Application | Table Tops |
| Size | 98x30 inch sheet saiz |
| Sheet Width | 760 mm |
| Color Family | White |
| Stone Form | Staron solid surface corian |
| Brand | Staron solid surface |
| Haight 8 fut x2.5fut | 25 kg sheet |
Minimum order quantity: 20 sq ft
Corian acrylic solid surface
Dharmraj Gupta (Proprietor)
Nidhi Corian Acrylic Solid Surface
Ground Floor, A 04, G1, Wadala Truck Terminal Road, Wadala Truck Terminal, Bgta Godavari Premises, Cooperative Society
Antop Hill, Mumbai - 400037, Maharashtra, India
