84% Response rate
Offering you a complete choice of products which include hanex acrylic solid surface and humex solid surface hs 1006 a whait.
₹ 380 / sq ft Get Latest Price
| Material | SOLID surface corian |
| Usage/Application | Tebal top |
| Color | White |
| Surface Finish | Smooth |
| Brand | Hanex |
| Packaging Type | Box |
| Haight 8 fut lenth 2.5 fut | 25 kg Solid surface corian sheet |
Minimum order quantity: 100 sq ft
₹ 300 / sq ft Get Latest Price
| Series | Acrylic solid surface |
| Thickness | 6 mm |
| Surface Finish | Matt |
| Sheet Length | 2490 mm |
| Sheet Width | 760 mm |
| Color Family | White |
Humex acrylic solid surface
Dharmraj Gupta (Proprietor)
Nidhi Corian Acrylic Solid Surface
Ground Floor, A 04, G1, Wadala Truck Terminal Road, Wadala Truck Terminal, Bgta Godavari Premises, Cooperative Society
Antop Hill, Mumbai - 400037, Maharashtra, India
