Our product range includes a wide range of lg hi macs acrylic solid surface, corian 3d engraving 25mm corian solid surface, corian solid surface temple with designer doors, solid surface corian decorative temple, corian solid surface temple and acrylic solid surface corian temple with light.
₹ 360 / Square Feet Get Latest Price
| Brand | Lx hi macs |
| Thickness | 6 mm |
| Color Family | White |
| Color | White |
| Finish | Matt |
| Sheet Size | 2440×760 mm |
| Surface Finish | Smooth |
| Application Area | Table Top |
| Packaging Type | Box |
| 8 fut | 10 kg 96/30 inch |
Minimum order quantity: 100 Square Feet
Corian solid surface
₹ 1500 / sq ft Get Latest Price
| Brand | LG Hi-Macs |
| Thickness | 25 mm |
| Color Family | White |
| Finish | Matt |
| Sheet Size | 2440×760 mm |
Minimum order quantity: 100 sq ft
25 mm 3d cutting corian
Get Latest Price
Minimum order quantity: 10 Piece
Get Latest Price
Minimum order quantity: 10 Piece
Get Latest Price
Minimum order quantity: 10 Piece
Get Latest Price
Minimum order quantity: 10 Piece
Get Latest Price
Minimum order quantity: 10 Piece
Get Latest Price
Minimum order quantity: 10 Piece
Get Latest Price
Minimum order quantity: 10 Piece
Get Latest Price
Minimum order quantity: 10 Piece
Get Latest Price
Minimum order quantity: 10 Piece
Dharmraj Gupta (Proprietor)
Nidhi Corian Acrylic Solid Surface
Ground Floor, A 04, G1, Wadala Truck Terminal Road, Wadala Truck Terminal, Bgta Godavari Premises, Cooperative Society
Antop Hill, Mumbai - 400037, Maharashtra, India